Joriy yilning 9-dekabr kuni O‘zbekistonning O‘mon Sultonligidagi Elchisi Abdusalom Xatamov AMJ yuridik firmasining vakillari — Operatsion faoliyat bo‘yicha direktor Patrik Kollinz va Bosh yurist Endryu Koddington bilan uchrashuv o‘tkazdi.
Joriy yilning 9-dekabr kuni O‘zbekistonning O‘mon Sultonligidagi Elchisi Abdusalom Xatamov AMJ yuridik firmasining vakillari — Operatsion faoliyat bo‘yicha direktor Patrik Kollinz va Bosh yurist Endryu Koddington bilan uchrashuv o‘tkazdi.
AMJ kompaniyasi qariyb 40 yillik tajribaga ega bo‘lgan O’monning yetakchi yuridik firmalaridan biridir. Firma korporativ va tijorat huquqi, loyihalar va energetika, qo‘shilish va qo‘shib olishlar, loyiha moliyalashtirish hamda sud ishlariga ixtisoslashgan. AMJ O’monning davlat va xususiy tuzilmalari bilan keng aloqalar tarmog‘iga ega bo‘lib, mamlakatda biznes yuritish uchun ishonchli hamkor sifatida xalqaro miqyosda e’tirof etilgan.
Ushbu yuridik firma bilan O‘zbekiston kompaniyalari o‘rtasida hamkorlikni yo‘lga qo‘yish masalalari muhokama qilindi.

On 9-December of the current year, the Ambassador of Uzbekistan to the Sultanate of Oman, Abdusalom Khatamov, held a meeting with representatives of the AMJ law firm — Director of Operations Patrick Collins and Chief Legal Officer Andrew Coddington.
AMJ is one of Oman’s leading law firms, with nearly 40 years of experience. The firm specializes in corporate and commercial law, projects and energy, mergers and acquisitions, project finance, and litigation. AMJ has an extensive network of connections with both public and private entities in Oman and is internationally recognized as a reliable partner for doing business in the country.
During the meeting, issues related to establishing cooperation between the AMJ law firm and Uzbek companies were discussed.