O‘zbekiston Respublikasining O‘mon Sultonligidagi Elchisi Abdusalom Xatamov O‘mondagi Europcar kompaniyasi rahbari janob Nitin Sapreni O‘zbekiston Elchixonasida qabul qildi.
Uchrashuv davomida O‘zbekiston turistik kompaniyalari hamda Europcar o‘rtasidagi hamkorlikni rivojlantirish, shuningdek, turizm va transport xizmatlari sohasidagi istiqbolli hamkorlik yo‘nalishlari muhokama qilindi.

The Ambassador of the Republic of Uzbekistan to the Sultanate of Oman, Abdusalom Khatamov, received at the Embassy of Uzbekistan Mr. Nitin Sapre, Head of Europcar company in Oman.
During the meeting, the parties discussed the development of cooperation between Uzbekistan’s tourism companies and Europcar, as well as prospective areas of cooperation in the fields of tourism and transport services.