O‘zbekiston Respublikasining O‘mon Sultonligidagi Elchisi Abdusalom Xatamov O‘mondagi Europcar kompaniyasi rahbari janob Nitin Sapreni O‘zbekiston Elchixonasida qabul qildi.
Uchrashuv davomida O‘zbekiston turistik kompaniyalari hamda Europcar o‘rtasidagi hamkorlikni rivojlantirish, shuningdek, turizm va transport xizmatlari sohasidagi istiqbolli hamkorlik yo‘nalishlari muhokama qilindi.

Посол Республики Узбекистан в Султанате Оман Абдусалом Хатамов принял в Посольстве Узбекистана руководителя компании Europcar в Омане господина Нитина Сапру.
В ходе встречи были обсуждены вопросы развития сотрудничества между туристическими компаниями Узбекистана и Europcar, а также перспективные направления взаимодействия в сфере туризма и транспортных услуг.