O‘zbekiston Respublikasining O‘mon Sultonligidagi Elchisi Abdusalom Xatamov Jazoirning O‘mon Sultonligidagi Elchisi Muhammad Bougazi janoblarini O‘zbekiston Elchixonasida qabul qildi.
Samimiy va do‘stona ruhda kechgan muloqot davomida ikki davlat vakillari o‘zaro manfaatlarga daxldor bo‘lgan qator muhim masalalar yuzasidan mazmunli hamda konstruktiv fikr almashdilar.

The Ambassador of the Republic of Uzbekistan to the Sultanate of Oman, Abdusalom Khatamov, received the Ambassador of Algeria to Oman, Mohamed Bougazi, at the Embassy of Uzbekistan.
During the warm and friendly meeting, the two diplomats had a meaningful and constructive exchange of views on important issues of mutual interest.